Nasza FIRMA prowadzi działalność ponad 15 lat. Zajmujemy się głównie wyrobami z wikliny takich jak kosze, koszyki, krzesła, a nawet meble kuchenne i innych materiałów pochodzenia roślinnego do ogrodów i wnętrz według wzorów własnych, uwzględniając również pomysły i potrzeby klientów.

    Nasze wyroby wykonane są z różnych gatunków wikliny (przygotowanej do wyplatania w wyniku różnych procesów technologicznych przedłużających jej wytrzymałość), a także brzozy oraz innych materiałów pochodzenia roślinnego. Dla zwiększenia wytrzymałości wyrobów z reguły wykorzystujemy konstrukcje metalowe, zwłaszcza przy produkcji altan, płotów, zwierząt itp.

    Zdecydowana większość naszych wyrobów posiada stosowne atesty KRAJOWEJ KOMISJI ARTYSTYCZNEJ I ETNOGRAFICZNEJ FUNDACJI "CEPELIA" - POLSKA SZTUKA I RĘKODZIEŁO W WARSZAWIE jako wyroby rękodzieła ludowego i artystycznego.

    Nasze wyroby cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, czego potwierdzeniem są nie tylko zamówienia od firmy projektującej ogrody oraz licznych odbiorców z całej Europy oraz USA, lecz również szereg nagród i wyróżnień zdobytych na wystawach i targach międzynarodowych oraz ogólnopolskich, w tym między innymi:

1. Międzynarodowa wystawa "ZIELEŃ TO ŻYCIE"
- Wyróżnienie na targach Warsaw Build - wraz z Wrocławską firmą Mikola
- ZIELONY LAUR za najlepszy produkt dla ogrodu, Warszawa, 31.08.2001 r.
- Wyróżnienie w kategorii najlepszy produkt do ogrodów i terenów zieleni za Altankę "SMERF", Warszawa, 30.08.2002 r.

2. Ogólnopolskie Targi Ogrodnicze "KRAINA OGRODÓW I KAMIENIA"
- II nagroda za najciekawszy produkt polski, Wrocław, 02.06.2001 r.
- I miejsce w kategorii najciekawszy produkt polski, Wrocław, 19.05.2002 r.
- Wyróżnienie w kategorii najciekawszy produkt polski, Wrocław, 18.05.2003 r.

3. Kapituła Wystawy "Polski Ogród 2001" przyznała nagrodę za wyroby z wikliny i aranżację, Wrocław, 23.06.2001 r.

4. Wystawa "FESTIWAL SZTUKI OGRODÓW" - 13-16.06.2002 r., Pszczyna - tarasy Zamku; Honorowy Patron Festiwalu - Profesor Krzysztof Penderecki:
 - I miejsce w konkursie publiczności na NAJCIEKAWSZE STOISKO.

5. KSIĘGA REKORDÓW GUINNESS WORLD RECORDS 2003
- w kategorii WIELKIE PRODUKTY na stronie 114 Polskiej Edycji Księgi Rekordów Guinnessa została wpisana nasza gigantyczna, wiklinowa żyrafa wykonana we współpracy ze sklepem z wyrobami z wikliny wikliniarnia.pl o wysokości 9,80 m, która w dalszym ciągu jest prezentowana na parkingu przed naszą firmą.

6. VI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "SPOSÓB NA SUKCES" 
- II miejsce w kategorii zespołowej za najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość i nowe miejsca pracy na terenach wiejskich, marzec 2006.

To tylko niektóre wyróżnienia i nagrody uzyskane przez nasze produkty, które są atrakcyjne, estetyczne, wykonane profesjonalnie z najlepszych materiałów.

Zapraszamy do współpracy!